3D TISK Tyčka nájezdů pro Ites p-32 zelená

3D TISK Tyčka nájezdů pro Ites p-32 zelená - 1

3D TISK Tyčka nájezdů pro Ites p-32 zelená

Kód zboží 1947
Počet skladem 82
120,00
Počet
3D TISK Tyčka nájezdů pro Ites p-32 zelená - 2 3D TISK Tyčka nájezdů pro Ites p-32 zelená - 3 3D TISK Tyčka nájezdů pro Ites p-32 zelená - 4
 
 

Cena je za 1 kus nájezdové tyčky pro podval od firmy Ites v zelené barvě (poslední foto reálnější barva)!!!! Náhradní NEORIGINÁLNÍ díl!!!! Výrobek nemusí splňovat stejné rozměry jako originál (ale pokoušíme se o co největší shodu) čtěte text pod popisem! Pasuje bez úprav (někdy je potřeba lehce zbrousit kraje tyček, které se pohybují v podvalníku, ale je to jen pro plynulejší chod tyčky, jinak stačí jen nasadit) tyčka je dostatečně pružná pro nasazení.

Tištěno ze zeleného PLA (plast je nepatrně průhledný).

Určeno pro sběratelské a modelářské použití. Není vhodné pro děti do 12 let.  


Tištěno na 3D tiskárně!!!!! Nejedná se o odlitek, proto povrch může jevit známky "vrstvení" (nanášení vrstev materiálu). Lehce brousitelné brusným papírem cca hrubost 800 a víš (hrubší zanechá škrábance), potom je povrch matný a hladký opticky velice podobné originálnímu dílu. Lze materiál lakovat, natírat stejným způsobem jako plastové předměty. Možnost výroby i jiných dílů a volba různých barev po předchozí domluvě.