!!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn

!!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 1

!!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn

Kód zboží 1955
Počet skladem 988
80,00
Počet
!!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 2 !!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 3 !!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 4 !!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 5 !!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 6 !!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 7 !!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 8 !!!NOVÝ TIP!!! 3D TISK Zrcátka na traktor Kdn - 9
 
 

Cena je za 1 pár (2 ks) zrcátek!!!! Náhradní NEORIGINÁLNÍ zrcátka k traktoru Kdn verze bovden i zatáčení majáčkem viz foto. Zakulacena dle originálu. Z vnitřní strany (na odrazovou plochu) přilepen rantlík a zrcátka jsou jemně nastříkána barvou na plast. Výrobek nemusí splňovat stejné rozměry jako originál (ale pokoušíme se o co největší shodu). Čtěte text pod popisem! Traktor na fotce není součástí nabídky, je jen pro představu!!!

Tištěno z materiálu PLA ČERNÁ + dostříknuta barvou na plast.

!!!Určeno pro sběratelské a modelářské použití. Není vhodné pro děti do 12 let!!!

Tištěno na 3D tiskárně!!!!! Nejedná se o odlitek, proto povrch může jevit známky "vrstvení" (nanášení vrstev materiálu). Materiál lze lakovat, natírat stejným způsobem jako plastové předměty. Možnost výroby i jiných dílů a volba různých barev po předchozí domluvě.

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ, PRODEJNA V LOVOSICÍCH UZAVŘENA DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. PROVOZ NA ESHOPU NEOMEZEN.