Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43

-20% Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 1

Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43

Kód zboží 2483
Počet skladem 10
489,00 (SLEVA -20%)
Počet
Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 2 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 3 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 4 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 5 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 6 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 7 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 8 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 9 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 10 Univerzální stavebnice podvozku MSH 1:43 - 11
 
 

Univerzální stavebnice podvozku pro autíčka v měřítku 1/43. TENTO PODVOZEK JE VYMYŠLEN I VYRÁBĚN ČESKÝM VÝROBCEM, KTERÝ MÁ DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI V ZÁVODNÍM SVĚTĚ AUTODRÁH. Obsahuje veškeré díly pro montáž podvozku. Fotografie jsou ilustační po sestavení stavebnice, karoserie a určitý druh kol a pneu nejsou součástí prodeje. STALY JSME SE VÝHRADNÍM PRODEJCEM PODVOZKŮ "MSH" A DÍLŮ K NIM.

POPIS VÝROBCE : 

PODVOZKY PRO MODELY 1:43

Sběratelé kovových modelů automobilů, Vaše modely v měřítku 1:43 možná už po generace kupujete a ukládáte do vitrín, chodíte si je prohlížet a pečlivě oprašujete štětečkem. Je to krása, mít ve vitríně sbírku úžasných modelů. Potěšení jak pro oko, tak pro ruce. Jenomže modely přibývají a přibývají. Je to tak trochu slepá ulička. Modely pouze stojí.

Máme pro Vás řešení, díky němuž můžete svým modelům automobilů vdechnout život. Představte si model auta svého mládí jak rychlostí sobě vlastní křižuje krajinu Vašeho obývacího pokoje a Vy jste toho součástí.

Jak jen na to?

Vyvinuli jsme unikátní, jednoduchou stavebnici – podvozek, která je konstruována tak, aby jste mohli s minimálním úsilím, modelářskými zkušenostmi či s minimem nářadí v pohodě svého domova během příjemných večerů osadit své modely podvozkem, který bude pohánět Váš model na autodráze.

Systém podvozku lze provozovat na většině autodráh, je koncipován jako univerzální a díky unikátnímu chráněnému systému posuvných dílů jím lze osadit jak malého Trabanta, tak velkou ameriku.